Cep Telefonu telefon ile elektrikli dalgıç pompa motor kumandası

1. Sulama Sisteminin Çalıştırılması
Cihaza bağlı bulunan cep telefonunun hattı aranır, telefon açıldıktan sonra “1” tuşuna basılarak sistem çalıştırılır. Sulama sistemi çalışmaya başladığında melodi sesi cep telefonundan duyulur.

2. Sulama Sisteminin Durdurulması
Cihaza bağlı bulunan cep telefonunun hattı aranır, telefon açıldıktan sonra “2” tuşuna basılarak sistem durdurulur. Sulama sistemi durdurulduğunda melodi sesi kesilir.

3. Sulama Sisteminin Durumunun Öğrenilmesi
Cihaza bağlı bulunan cep telefonunun hattı aranır, telefon açıldıktan sonra “3” tuşuna basılır sulama sistemi çalışıyorsa melodi sesi duyulur, sulama sistemi çalışmıyorsa melodi duyulmaz. Böylece sulama sisteminin çalışıp çalışmadığı anlaşılmış olur.

4. Dalgıç Motor Koruma Özelliği
Sulama sistemi çalışırken elektrik kesintisi olup elektrik tekrar geldiğinde sistem 1 dakika bekleyerek dalgıç pompayı çalıştırır böylece dalgıç motoru elektrik kesintilerinden kaynaklanan arızalardan korunmuş olur.

5. Telefon Görüşmesini Otomatik Kapatma Özelliği

Cihaza bağlı bulunan cep telefonunun hattı aranır, telefon açıldıktan sonra 10 saniye içerisinde herhangi bir tuşa basılmazsa görüşme kontrol cihazı tarafından otomatik olarak sonlandırılır böylece hattın yanlışlıkla sürekli açık kalması önlenmiş olur. (Opsiyonel özellik)

6. Harici Kontak Bilgisi Okuma Özelliği
Sulama kontrol cihazından bağımsız olarak herhangi bir elektrikli alete ilişkin çalışıp çalışmama yada kontak okuma özelliği vardır.  Kuru kontak okuma kısmına bağlı kontaklar çekili ise cep telefonundan "4" numaralı tuşa basıldığında melodi duyulur. Kontaklar çekili değilse tek bir bip sesi üretilir. (Opsiyonel özellik)


Kontrol panosundaki mevcut start stop buton sistemine entegre edilir ve aynı zamanda pano üzerinden kontrole izin verir.

2 Yıl Garantili


Cep Telefonlu Sulama Dalgıç Pompa Uzaktan Kontrol CihazıCep Telefonlu Sulama Dalgıç Pompa Uzaktan Kontrol Cihazı

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !